“Gattuso vazhdon te Napoli? Akoma ju me këto pyetje?!”

13 Korrik 2020
13:15
Telesport

Gennaro Gattuso 100% në stolin e Napolit përsëri vitin e ardhshëm. Konfirmimi përfundimtar erdhi këtë mëngjes nga Presidenti Aurelio De Laurentiis, i cili prezantoi grumbullimin e ekipit për sezonin e ri, në Castel di Sangro:

“Por kjo është e qartë, ka nevojë për ta përsëritur që Gattuso do të vazhdojë 100%? Sassuolo me një lojtar 33-vjeçar si Caputo është duke bërë diferencën. Këtu jemi gjithmonë në kërkim të emrave të mëdhenj. Gjithmonë duhet të jemi të përulur, modestë dhe duhet të pedalojmë. Pa bërë shpallje, sepse atëherë shpalljet gjithmonë shkojnë kundër…”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit