Gerrard do yllin e Juventus-it, Aston Villa nis negociatat me bardhezinjtë

22 Janar 2022
18:40
Denis Hakanaj
back button

Aston Villa nuk ka ndërmend të ndalet në merkaton e dimrit dhe tani ka vënë në shënjestër edhe futbollistin e Juventus-it.

Bëhet fjalë për Rodrigo Bentancur, që trajneri Gerrard duket se e ka vënë në kryes të listës së dëshirave për të sistemuar mesfushën.

Sipas Daily Mail, negociatat kanë filluar dhe bardhezinjtë duket se janë të hapur për largimin e uruguaianit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit