GIROUUUUUUUUUUUD! Milani gjen golin e avantazhit shumë shpejt (VIDEO)

26 Tetor 2021
21:09
Telesport

Milani ka gjetur avantazhin ndaj Torinos me Olivier Giroud, goli i katert per francezin në Serie A. Sulmuesi kuqezi ka shfrytezuar si nuhates i zones nje pasim te arte te Krunic me koke dhe te shtylla e dyte e ka shtyre ne rrjete.

Ishte nje goditje kendi e ekzekutuar nga Tonali.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit