“Gjyshi” Pandev nuk njeh plakje: shikoni magjinë e sotme (VIDEO)

20 Shtator 2020
15:25
Telesport

Mosha tregon 37 vjeç por në fushë duket ende si një djalë i ri… Goran Pandev, ose ndryshe “gjyshi” i Serie A, bashkë me Ibrahimovic, nuk ndalet së shënuari…

Ky sezon ka nisur ashtu si vjet, në shenjën e golave. Genoa po fiton në fushën e Crotones 2-0 pas 10 minutash lojë dhe një nga golat erdhi pikërisht nga këmbët e maqedonasit, që me një parabolë fantastike kaloi portierin Cordaz.

Një pasim perfekt edhe nga Goldaniga.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit