Godet Lazio, arrin marrëveshjen me Real Madrid

31 Korrik 2020
16:03
Denis Hakanaj

Lazio ka filluar të mendojë që tani për edicionin e ardhshëm të Champions League.

Janë dy objektivat e rëndësishëm ebardhekaltërve në këtë moment: David Silva, të cilit i është ofruar një kontratë 3-vjeçare, dhe Borja Mayoral, i cili duket se është shumë afër zbarkimit në Romë.

Lazio dhe Real Madrid, në fakt, duket se kanë arritur marrëveshjen për sulmuesin që në sezonin e fundit ka luajtur me Levante-n për 15 milionë euro.

Mayoral do të fitojë 2.5/2.7  milionë euro në sezon, plus bonuse.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit