Goditje e rëndë për Milanin, humbet dy liderët e ekipit për ndeshjen e kthimit ndaj Juves!

13 Shkurt 2020
21:36

Po luhet ndeshja e parë e gjysmëfinales së Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Pjesa e parë është në shifrat 0-0 në një ndeshje të luftuar nga të dy ekipet. Loja e fortë mes dy ekipeve ka sjellë edhe disa kartonë të verdhë, ku Milani është penalizuar jo pak, pasi do të vuajë dy mungesa të mëdha në ndeshjen e kthimit. Zlatan Ibrahimovic dhe Theo Hernandez nuk do të jenë në “Allianz Stadium” për shkak skualifikimi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit