Goga Basket fiton finalen e tretë ndaj Teutës dhe ëndërron titullin

Basketboll Vendi

Goga Basket fiton finalen e tretë ndaj Teutës dhe ëndërron titullin

13 Maj 2019
09:32
Gentian Spiri
13 Maj 2019
09:32
Gentian Spiri

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera