Grealish zbulon dëshirën: Dua të bëj si Ashley Young

30 Nëntor 2021
17:56
Denis Hakanaj

Jack Grealish, i intervistuar nga Daily Telegraph, ka zbuluar se ka dëshirë ta mbyllë karrierën tek Aston Villa.

Fantazisti është larguar nga Villans në merkaton e verës së kaluar për 100 milionë sterlina, i blerë nga Manchester City.

“Është një klub afër zemrës sime dhe shpresoj që të mund të kthehem atje. Është gjithmonë në mendjen time. Ashley Young e ka bërë dhe unë dua të bëjë të njëjtën gjë, në 100%”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit