Gruaja e CR7 thyen rrjetin me stërvitjen e vitheve, merr 7.5 milionë shikime brenda një dite (video)

13 Korrik 2020
15:33
Alfred Lleshi

Georgina Rodríguez, e dashura e Cristiano Rodríguez, është akoma e vendosur të bëhet protagonistja e verës në rrjetet sociale me fotot dhe videot që ndan në llogarinë e saj në Instagram. Georgina, “gruaja më e bukur në Tokë” sipas Cristiano, ndau një moment rutine të stërvitjes së përditshme të vitheve, që ka gjeneruar më shumë se 7.5 milionë shikime në më pak se 24 orë. “Kur dëshiron të stërvitesh marrëzisht”, – shkroi Georgina Rodríguez në Instagram, për të prezantuar videon që u bë shpejt “virale”, në të cilën tregon si kalit “mollaqet”, sikur secila prej tyre të kishte një jetë të vetën, në mënyrë të pavarur, në ritmin e Chimabala.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit