Guardiola dhe Klopp, ja si përmblidhet lufta epike për titullin në Angli (video)

Manchester City

Guardiola dhe Klopp, ja si përmblidhet lufta epike për titullin në Angli (video)

15 Maj 2019
13:38
Alfred Lleshi
15 Maj 2019
13:38
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera