E BUJSHME: Guardiola habit me dëshirat e tij, do liderin e Interit dhe një talent

Manchester City

E BUJSHME: Guardiola habit me dëshirat e tij, do liderin e Interit dhe një talent

09 Shtator 2019
11:11
Eraldo Harlicaj
09 Shtator 2019
11:11
Eraldo Harlicaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera