Haaland, pakti Bayern-Dortmund e afron me Real Madrid

23 Shkurt 2021
20:43
Denis Hakanaj

Bayern Munich dhe Borussia Dortmund kanë një marrëveshje, sipas së cilës bavarezët kanë rënë dakord që të mos marrin lojtarë të Borussia-s në merkaton e ardhshme.

Një marrëveshje që është zbuluar nga e përditshmja spanjolle AS.

Dhe, për shkak se kampionët e Europës dhe Botës në fuqi konsiderohen rivalët kryesore të Real Madrid për Haaland, norvegjezi duket gjithmonë edhe më afër zbarkimit në Madrid.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit