Herrera: Messi dhe Ramos na befasuan. Ja çfarë më ka thënë Mbappe

17 Shtator 2021
14:05
Denis Hakanaj

Ander Herrera, mesfushori i Paris Saint-Germain, ka dhënë një intervistë të gjatë për AS, në të cilën ka folur për Messi, Ramos dhe qëndrimin e Mbappe:

“Për dy ose tre muaj, me argjentinasit, kemi folur gjithmonë për mundësinë e ardhjes së Leos. Më ka befasuar shumë: e njohim të gjithë historinë e tij e tij dhe kemi patur vështirësi ta imagjonim me një fanellë tjetër. E njëjta gjë ka ndodhur me Sergio Ramos”, ka thënë Herrera.

Për Mbappe: “Kisha një ndjesi se do të qëndronte. Dy javë para mbylljes së merkatos e kam pyetur dhe ai më ka thënë ‘Jam këtu, jam këtu’. Ajo që ndodh në këtë sezon mund të ndikojë në zgjedhjet e tij të ardhshme”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit