HIPOTEZA: Van Basten-Sneijder marrin drejtimin e ekipit holandez?

22 Nëntor 2020
16:38
Telesport

Fox Sports në gjuhën holandeze tregon një sugjerim interesant që mund të verifikohet për të ardhmen e Utrecht.

Klubi i Eredivisie në fakt po mendon të propozojë një rikthim në stol te Marco Van Basten, një produkt dhe i lindur te Utrecht, i cili mungon në fushë prej 4 vitesh, për të trainuar ekipin.

Me legjendën e Milanit mund të arrijë një fytyrë tjetër e njohur, fituesi i Tripletës me Interin: Wesley Sneijder, gjithashtu i lindur në qytetin e Hollandës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit