Histori e re dashurie për Shakira, harron Pique dhe shoqërohet me 7 herë kampionin e botës

16 Maj 2023
9:46
Telesport
back button

Këngëtarja kolumbiane Shakira duket se ka harruar përfundimisht Gerard Pique dhe së fundi është lidhur me një tjetër sportist po aq të suksesshëm. Bëhet fjalë për pilotin britanik Lewis Hamilton, 7 herë kampion bote në Formula 1.

Pas garës së fundit ë zhvilluar në Majemi, çifti është parë në disa vende. Fillimisht kanë shëeitur me jahtin e pilotit britanik dhe më pas kanë darkuar së bashku në një restorant në Majemi, në restorantin e famshëm “Cipriani”.

Fotot që qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë çiftin që ka qenë vazhdimisht bashkë. Për momentin nuk ka ndonjë të vërtetë nëse këngëtarja 46-vjeçare e piloti 38-vjeçar janë thjesht miq apo mes tyre ka diçka më shumë.

Gjithsesi, faqet “gossip” shprehen se mes tyre ka diçka më shumë se thjesht një shoqëri e thjeshtë. Dyshja shihet e qeshur në komunikim edhe pse në udhëtimin në jaht ka patur edhe persona të tjerë që i kanë shoqëruar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit