Ibra “flirton” me prezantuesen seksi italiane, ja komenti “epik” që i bën…

9 Korrik 2020
12:40
Alfred Lleshi

Diletta Leotta, gazetarja bukuroshe e mediave sportive DAZN, ndau në Instagram foton e përfundimit të njërës prej seancave të saj të vazhdueshme të stërvitjes. “Edhe ky trajnim ka mbaruar, gjithashtu. Le të shijojmë këtë perëndim të diellit dhe një relaksim të vogël. Përgatituni, sepse pas pak e keni ju radhën”, – shkroi ajo krah imazhit nga stërvitja.

Por, ai që Diletta Leotta nuk e mbante në konsideratë është Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez i Milanit nuk ka hezituar t’i linte një koment prezantueses televizive seksi, që është bërë “viral” në Itali: ” Çfarë po bën në çati, Dileta? Mos u relakso”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit