Ibrahimovic te Milani? Një provë e fortë shuan shpresat kuqezi!

8 Nëntor 2019
19:51

Zlatan Ibrahimovic kthehet në Itali? Mes një sqarimi dhe një tjetri, mundësia Milan mbetet e madhe, por ka një lajm i cili bën pak bujë dhe shuan euforinë dhe entuziazmin e tifozëve kuqezi. Në fakt, sipas “Corriere.it”, Zlatan ka kryer shitjen e shtëpisë që ka në Milano në rrugën Spirito për një shifër rreth 5 milionë euro.

Praktikisht, shitje që është bërë këtë javë dhe që tregon se ndoshta nuk është fort i interesuar për të ardhur në Milano.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit