Icardi do të kthehet në Itali, merret vendimi

22 Korrik 2021
17:59
Denis Hakanaj

E ardhmja e Mauro Icardi-t mbetet akoma një mister,

Sulmuesi argjentinas nuk bën më pjesë në planet e PSG, por që nuk ka ndërmend ta shesë me ulje.

Sulmuesi, ashtu si gruaja menaxhere, Wanda Nara, ka dëshirë të kthehet në Serinë A. Prioriteti për ish-yllin e Inter-it është kampionati italian pavarësisht kërkesave nga Premier League.

Nuk është një sekret që lojtari po mendon për Juventus-in, por jo vetëm.

Bardhezinjtë mund të vendosin të hidhen në sulm për Icardi-n nëse Cristiano Ronaldo do të largohet.

Sipas Eurosport, skuadra tjetër italiane që interesohet për argjentinasin është Roma.

Në të kaluarën, për sulmuesin është folur edhe për Milan dhe Napoli.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit