Ilary Blasi “prenoton” emisionin e mikeshës së ngushtë për të treguar të vërtetën e ndarjes nga Totti

30 Korrik 2022
12:26
Alfred Lleshi

Sipas asaj që ka mbledhur e përjavshmja italiane e gossip-it “Nuovo”, Ilary Blasi do të ishte gati të tregonte të gjithë të vërtetën për ndarjen nga Francesco Totti. Prezantuesja televizive, e cila po kalon pushimet në Sabaudia me fëmijët e saj, së shpejti do të flasë me “Verissimo”, në programin e mikeshës së saj, Silvia Toffanin.

“Ajo është e vetmja kolege që i beson dhe i ka qenë gjithmonë pranë, – shkruan revista në fjalë dhe më pas shtoni: – Në shtator, në emisionin e Toffanin, Ilary do të tregojë të vërtetën e saj për fundin e lidhjes së saj të dashurisë me Tottin”.

Të rejat e fundit nga kjo çështje e bujshme
Thashetheme të reja për ndarjen mes Francesco Totti dhe Ilary Blasi. “Unë mendoj se Ilary e mori vendimin për t’u ndarë, – tha Alex Nuccetelli, një mik i vjetër i “Pupone”, për të përjavshmen “Nuovo”. – E kam parë Francesco duke ndjekur dashurinë e gruas së tij që në fillim.

Jam i bindur se dëshira e tij për ta pasur Ilary pranë tij nuk është shuar kurrë. Dhe nëse një person ju përgjigjet gjithmonë keq, është gjithmonë i zemëruar dhe nervoz, në një moment është normale që të lodhesh”.

Në mbrojtje të ish-kapitenit të Romës, Nuccetelli më pas zbuloi një detaj jo vetëm për Ilary: “Shumë e portretizojnë Francesco si një dashnor latin, por në realitet duhet të shihni edhe anën tjetër…”

Prej javësh flitet për një flirt të Ilary Blasi, por nuk ka asnjë provë të qartë. Disa personazhe nga bota e shoubiz-it u tërhoqën nga thashethemet e fillimit mbi këtë çështje. Që nga aktori Luca Marinelli, ish i dashuri i Belen Rodriguez, Antonino Spinalbese, deri te balerini Alessio La Padula nuk po flasin më për mashkullin misterioz në jetën e Blasi.

Ky i fundit ka mohuar menjëherë gjithçka në rrjetet sociale, ndërsa të tjerët kanë preferuar të heshtin. Deklaratat e Alex Nuccetelli duket se gjejnë konfirmim në historinë e “Chi”, që e para publikoi fotot e Tottit me “flakën” e re Noemi Bocchi.

Revista e drejtuar nga Alfonso Signorini zbuloi se Francesco “bëri gjithçka që ishte e mundur për të mbajtur familjen të bashkuar për hir të fëmijëve. Ai mohoi deri në mërzitje para gruas dhe miqve të tij se kishte një lidhje me Noemi.

Deri në pikën që Ilary mohoi thashethemet për një tradhti të mundshme ndaj burrit të saj. Nëse e bëri këtë ndodhi sepse ishte e sigurt se nuk e kishte gabim nga faktet. Kjo është arsyeja pse ajo u zemërua shumë kur dëgjoi për fotot”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit