Insigne shpërdoron, VAR shpëton turqit, Cakir bën një mrekulli ndaj Chiellini-t (Video)

11 Qershor 2021
21:30
Denis Hakanaj

Italia ka shpërdoruar një mundësi të artë në minutën e 18-të.

Insigne, në fakt, ka dërguar topin jashtë nga një pozicion shumë i favorshëm.

Në minutën e 21-të, italianët kanë protestuar për një penallti, por arbitri dhe VAR nuk kanë qenë dakord.

Një minutë më vonë, “Axurrët” kanë shkuar afër golit me Chiellini-t, por goditje me kokë e mbrojtësit është ndalur nga një super pritje e Cakir.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit