Inter, Conte dhe Lautaro bëjnë paqe në… ring (Video)

13 Maj 2021
16:52
Denis Hakanaj

Ka ardhur paqja mes Antonio Conte-s dhe Lautaro Martinez pas debatit gjatë ndeshjes mes Inter-it dhe Roma-s.

Të dy, që duket se janë sqaruar me një ri-tjetrin, kanë qenë protagonistë të një skene argëtuese që është publikuar në rrjetet sociale nga klubi.

Trajneri nga njëra anë, sulmuesi argjentinas nga tjetra, në një ring të krijuar në qendrën stërvitore, duke veshur dorezat e boksit me Lukaku-n në rolin e prezantuesit.

Duket se përplasja e ashpër e mbrëmjes së të mërkurës është harruar…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit