Inter do dy yjet e  rivalëve, në qershor mund të marrë njërin

27 Tetor 2021
16:32
Denis Hakanaj

Inter interesohet prej kohësh për Gianluca Scamaça dhe Giacomo Raspadori.

Kampionët në fuqi po planifikojnë goditjet e merkatos së verës.

Sassuolo nuk ka ndërmend t’i shesë në janar, por një nga dy operacionet mund të realizohet në qershor.

Lajmi është raportuar nga Gazzetta dello Sport.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit