Inter, dy lojtarë drejt largimit: ja kush është ëndrra

23 Janar 2022
13:48
Denis Hakanaj

Merkato e Inter është shumë e gjallëruar.

Drejtuesit zikaltër duan të përforcojnë mesfushën për pjesën e dytë të sezonit.

Sipas Tuttosport, ëndrra mbetet lojtari i Sassuolo-s, Davide Frattesi, ndërsa Vecino dhe Sensi pritet të largohen nga Milano.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit