Inter në gjurmët e lojtarit që ka bindur Zanetti-n dhe Recoba-n, menaxheri zbarkon në Itali

30 Nëntor 2021
19:02
Denis Hakanaj

Të reja në lidhje me merkaton e Inter-it.

Sipas FcInternews, Edgardo Lasalvia, menaxheri i Agustin Alvarez, lojtar i Penarol, është në Itali.

20-vjeçari uruguaian i është këshilluar klubit milanez nga Javier Zanetti dhe Alvaro Recoba.

Jo vetëm Alvarez, Lasalvia përfaqëson edhe yllin e shumëkërkuar të Benfica-s, Darwin Nunez.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit