Inter, sfidon dy gjigantët e Premier League për 45 milionëshin

23 Shkurt 2021
19:25
Denis Hakanaj

Në pritje për të kuptuar se cila do të jetë e ardhmja e Inter-it për sa i takon pronësisë së klubi zikaltër, drejtuesit e skuadrës milaneze po punon ëpr të gjetur përforcimet e duhura për sezonin e ardhshëm.

Sipas France Football, Inter ka vënë në shënjestër Sven Botman, mbrojtës 21 vjeç i Lille. Holandezi, protagonisti i një sezoni shumë të mirë me klubin francez, vlerësohet 45 milionë euro.

ZIkaltrit, gjithsesi, do të duhet të mposhtin konkurrencën e Tottenham dhe Liverpool.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit