Inter zyrtarizon goditjen, siguron yllin gjerman me huazim dhe detyrimin e blerjes

27 Janar 2022
21:13
Denis Hakanaj

Robin Gosens është një lohtar i ri i Inter-it.

Lojtari i krahut të majtë ka lënë Atalanta-n dhe është transferuar te kampionët e Italisë me huazim dhe detyrimin e blerjes.

“FC Internazionale Milano komunikon se ka arritur një marrëveshje me Atalanta-n për blerjen e futbollistit Robin Everardus Gosens.

“Lojtari gjerman transferohet te zikaltrit në huazim me detyrimin e blerjes nëse verifikohen disa kushte të caktuara”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit