Interi zbavitet, 8 gola në testin miqësor të fundit. Dallohet talenti i shumëkërkuar dhe sidomos Di Marco (VIDEO)

26 Korrik 2021
0:41
Telesport

Testi miqësor që Interi luajti sot kundër Pergolettese përfundoi me rezultat 8-0, ndeshje e organizuar në momentin e fundit për shkak të mospjesëmarrjes së Interit në Kupën e Floridas.

Shtatë golat e parë erdhën në fraksionin e parë, me dy gola nga Darmian, Satriano dhe Pinamonti.

Gagliardini gjithashtu shënoi në pjesën e parë. Di Marco protagonist me 4 asist.

Në pjesën e dytë Simone Inzaghi riorganizoi kartat, duke futur shumë lojtarë të Primavera dhe disa linja të dyta si Ranocchia dhe Sensi. i riu Nunziatini gjeti vulën e 8-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit