Ish-e dashura e Neymar, pa frena: ka rrezikuar burgun

6 Maj 2020
16:51
Telesport

Soraja Vucelic, modelja e lidhur në të kaluarën me yllin e Paris Saint-Germain, Neymar, ka shkelur rregullat e karantinës.

Ajo ëshhtë ndalur nga policia dhe është dërguar në komisariat bashkë me një shoqe në Malin e Zi.

Pothuajse një vit më parë, ajo ka qenë protagoniste e një incidenti tjetër.

Gjatë disa xhirimeve për një set fotografik, modelja e Playboy-t ka përfunduar në pishinë me një Lamborghini.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit