“Je i çmendur!”… 43 vjeç, Totti realizon si Roberto Carlos (VIDEO)

14 Janar 2020
13:27

Francesco Totti e ka mbyllur me kohë me futbollin por nuk i ndahet zemra nga Totti aq sa ka ndërtuar një skuadër me tetë lojtarë në kampionatin e kësaj kategorie, që e ka quajtur Totti Sporting Club. Pikërisht në ndeshjen ndaj Gamondi Roma, e përfunduar 3-3, ish-kapiteni i Romës tregon se vitet kalojnë, por këmba e tij mbetet e njëjtë, ashtu si edhe potenca e goditjes! Nuk besoni, shikoni videon dhe se si 43-vjeccari shkund rrjetën! “Je i ccmendur”, dëgjohen shokët e ekipit t’i thonë!

Lajme të tjera

Lajmet e fundit