Premier League

“Je një copë m**i”: Momenti kur kundërshtari ofendon Karius pas gafës së radhës

Një lojtar i Tranmere është kapur nga kamera duke ofenduar Loris Karius pasi portieri i Liverpool bëri një tjetër gafë në fazën përgatitore.

Liverpool doli fitimtar 3-2 në miqësore – dhe Karius është rikthyer me një tjetër gafë.

Oliver Norwood godet një ence në mes të portës, aty ku ndodhet Karius i cili nuk arrin ta kontrollojë topin.

Kjo lejoi kundërshtarët të shfrytëzonin gabimin e tij dhe të shënonin gol.

Kjo ishte e tepër për një tifoz të Liverpool që luan te Tranmere.

Ben Tollit, i cili është një tifoz i çmendur i të Kuqve, kthehet dhe bërtet drejt Karius: “Je një copë muti.”

Më shumë nga Premier League