Jepet trofeu “Yachine”, ja kush është portieri më i mirë i vitit 2019!

2 Dhjetor 2019
21:03

Në ceremoninë gala të “Topit të Artë” është dhënë edhe çmimi i dytë madhor. Pas trofeut Kopa, ku triumfoi De Ligt, çmimi i dytë i dhënë ishte ai i portierit më të mirë të vitit 2019. Trofeu “Yachine” është fituar nga Alisson Becker, i cili pati një sezon magjik me Liverpool dhe Brazil.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit