Jo vetëm i aftë, por edhe me fat. Lukaku ndëshkon Danimarkën me forcë (Video)

18 Nëntor 2020
22:03
Denis Hakanaj

Belgjika është kthyer në avantazh kundër Danimarkës.

Vendasit kanë gjetur golin në minutën e 57-të të pjesës së dytë.

Autori ka qenë Lukaku, i cili ka shmangur pa probleme ndërhyrjen e kundërshtarit dhe ka shënuar edhe me ndihmën e fatit pas trajektores së çuditshme të marrë nga topi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit