Joao Felix rikthehet 127 milionësh, realizon një gol magjik ndaj Granada-s (Video)

22 Dhjetor 2021
19:18
Denis Hakanaj

Joao Felix ka zhbllokuar ndeshjen e kampionatit të Atletico Madrid kundër Granada-s.

Portugezi ka shmangur kundërshtarin me një finte të mrekullueshme dhe ka mposhtur portierin me një goditje të zgjuar.

Këto janë magjitë që Atletico shpreson të shikojë më shpesh nga 22-vjeçari, i blerë për 127 milionë euro 2 vite më parë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit