JORDI ALBA NUK FAL! Barcelona gjen avantazhin, por çfarë asisti magjik Messi (VIDEO)

6 Mars 2021
21:37
Telesport

Barcelona ka gjetur golin ndaj Osasuna me Jordi Alba, por asisti i Leo Messit nga gati mesi i fushës ishte fantastik.

Futbollisti argjentinas dha një top spektakolar që gjeti bosh mbrojtësin që shfryu inatin te topi dhe e dërgoi aty ku portieri i ekipit vendas nuk mund të arrinte.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit