Jota “show”, gjithçka e lehtë për Liverpool kundër Brojas me shokë (Video)

27 Nëntor 2021
16:42
Denis Hakanaj

Armando Broja dhe Southampton i tij nuk po kalojnë një pasidte të mirë në Anfield.

Liverpool, në fakt, ka siguruar një avantazh të trefishtë në pjesën e parë të ndeshjes së Premier League.

Protagonisti i ndeshjes është Jota deri tani. Portugezi ka zhbllokuar ndeshjen pas dy minutash lojë dhe ka realizuar të dytin në të 32-ën.

Goli i tretë është realizuar nga Thiago në minutën e 37-të.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit