Juve nis bisedimet, ofron Dybala në shkëmbim te Real dhe Bayern

Juventus

Juve nis bisedimet, ofron Dybala në shkëmbim te Real dhe Bayern

10 Shkurt 2019
10:39
Gentian Spiri
10 Shkurt 2019
10:39
Gentian Spiri

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera