Juventus dhe Inter sfidohen për të pakënaqurin e Bayern Munich

12 Maj 2021
18:02
Denis Hakanaj

Corentin Tolisso kthehet në orbitën e Serisë A.

Sezoni i mesfushori nuk ka qenë aspak i lehtë dhe mund të vendosë të largohet nga Bayern Munich.

Ish-ylli i Lyon, i ndalur nga disa probleme fizike, ka humbur vendin e titullarit dhe kjo situatë duket se e ka bindur të ndryshojë në fund të sezonit.

Ofertat për mesfushorin nuk mungojnë.

Sipas Kicker, klubi bavarez po analizon propozimet e marra nga shumë klube të rëndësishëm, mes të cilëve janë Inter dhe Juventus.

Bayern kërkon 20 milionë euro për kartonin e tij.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit