Juventus-it i mjaftojnë 3 minuta kundër Sassuolo-s, Dybala nuk fal (Video)

10 Shkurt 2022
21:11
Denis Hakanaj
back button

Juventus dhe Sassuolo po përballen në Allianz Stadium për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Pas Milan-it, Inter-it dhe Fiorentina-s, sot do të mësohet edhe  gjysmëfinalistja e katërt.

Bardhezinjve u kanë mjaftuar vetëm 3 minuta për të zhbllokuar sfidën dhe për të kaluar në avantazh.

Ka qenë Paulo Dybala që ka shënuar për skuadrën e Allegri-t, duke mposhtur portierin Pegolo më një goditje të bukur brenda zonës së rreptësisë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit