Juventusi fiton në fushë, Agnelli dhe Pogba japin spektakël pasioni në tribunë (fotot)

16 Gusht 2022
9:00
Alfred Lleshi

Presidenti, i entuziazmuar për dyfishimin e rezultatit të Juventusit ndaj Sassuolo-s, festoi me një gjest pasionante (puthje) ndaj partneres së tij, Deniz Akalin. Edhe për këtë ishte i bukur goli i parë personal i Vlahovic.

Po kështu, edhe Paul Pogba ishte në tribunë me të ftuarën speciale, gruan e tij. Mesfushori francez, i ardhur kësaj vere te bardhezinjtë nga Manchester United, është i dëmtuar dhe pritet të mungojë së paku deri në nëntor, prandaj duhet t’i përcjellë ndeshjet e para të bardhezinjve si spektator.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit