Juventusi gjen golin me Kostic, por pamjet me dron nga Allianz Stadium janë të trishtueshme (VIDEO)

2 Tetor 2022
21:30
Telesport
back button

“Do ta anuloja javën e fundit para pushimit, tani duhet të rifillojmë një rrugë të rëndësishme. Tani kemi rikthime dhe ndryshime të rëndësishme. Milik nuk do ta zbulojmë tani si futbollist sepse e njohim” Keshtu kishte komentuar Allegri te Dazn para ndeshjes se sotme te Juventusit ndaj Bologna-s!

“Java e fundit ishte katastrofike, pak për ne, morëm shumë kohë, pak për episode të pafavorshme. Por gjatë vitit ata janë te gjitha, në këto momente duhet të jesh i mirë për t’i bërë gjërat në rregull pa e tepruar dhe rifilluar një rrugë të rëndësishme”

Dhe pjesa e pare eshte mbyllur ne avantazh per bardhezinjte. Nje gol i gjithi serb me Vlahovic qe ka asistuar dhe Kostic qe ka finalizuar duke gjetur rrjeten e pare me fanelen bardhezi ne SerieA.

VIDEO E GOLIT KOSTIC

Megjithate, ajo qe bie ne sy eshte se tashme Juventusi eshte braktisur nga tifozeria dhe stadiumi nga larg te jep nje pamje te trishtueshme, gati sureale ne krahasim me vitet e shkuara.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit