Juventusi provon goditjen Jimenesz sponsor bëhen Ronaldo dhe Mendes!

13 Gusht 2020
14:17
Telesport

Juventusi është në kërkim të një sulmuesi që të bëjë diferencën dhe sipas Tuttosport nuk e ka humbur vëmendjen për emrin e Raul Jimenez. Bomberi i Wolverhampton mund të largohej gjatë verës: Juve dhe Jorge Mendes, agjenti i lojtarit, po punojnë për të ulur kërkesat me 60 milion euro dhe sponsori për ardhjen e tij do të ishte Cristiano Ronaldo.

Në Premier League e ndjek edhe Manchester United por “Zonja” provon me strategjinë e huazimit dy vjeçar me detyrim blerje dhed pagesa me këste.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit