Ka humbur shiritin e kapitenit, por PSG dhe Thiago Silva mund të…vazhdojnë!

13 Korrik 2020
13:20
Telesport

Nga lamtumira praktikisht e caktuar, në një kthesë të mundshme. Çuditërisht, PSG po shqyrton mundësinë e rinovimit të kontratës me Thiago Silva.

Nuk jemi ende në një pikë kthese, por ekziston idea që palët të përpiqen të vazhdojmë marrëdhënien e tyre. Edhe pse, kapiteni tashmë u zgjodh Marquinhos.

PSG goleia por 9 a 0 em primeira partida após paralisação ...

Everton mbetet në presion, Ancelotti ka identifikuar përforcimin ideal te mbrojtësi brazilian. Në sfond Milan dhe Fiorentina. Natyrisht, rroga e Thiago Silvas është problem pasi 10 mln euro në sezon nuk janë pak.  PSG, nën llogore, mundohet të hedhë themelet për një rinovim të befasishëm.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit