Kamarieri i hedh filxhanin e kafes Gattusos, shikoni reagimin e trajnerit (VIDEO)

11 Shkurt 2020
18:34

Edhe pse momenti te Napoli nuk është ndër më të mirët, megjithatë Gennaro Gattuso ruan gjaknxehtësinë edhe kur dikush i bën shaka… Diçka e veçantë dhe në dukje e pamundur për një njeri me temperamentin e “Ringhios”…

Sidomos duke ditur se në fushë ishte i pari që kërkonte sherrin dhe që nuk tërhiqej mbrapa për asgjë. Por, sot si trajner është më i përmbajtur dhe si njeri. Aq sa një shaka e një kamarieri në Napoli duke i hedhur filxhanin e kafes bosh e ka “xhindosur” për momentin, teksa me shaka është ngritur ta godasë, duke qeshur dhe frenuar më pas…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit