Kampioni i botës filmohet “tapë” në Paris. Taksia e refuzon, ja si tërbohet Tyson Fury (pamjet)

20 Maj 2022
8:30
Alfred Lleshi

Tyson Fury ka qenë duke pushuar me familjen e tij, duke përfshirë babanë John dhe gruan Paris, dhe është lajmëruar vazhdimisht përmes rrjeteve sociale për të treguar stilin e jetës luksoze në një jaht të shtrenjtë.

Por, një video e postuar në internet tregon kampionin e botës në peshën e rëndë duke u grinder, pasi tentoi të hipte një taksi. Fury shihet duke iu drejtuar një taksie, i shoqëruar nga babai i tij dhe persona të tjerë, por “luftëtari” përpiqet pa sukses ta hapë derën e pasme.

Dy burra më pas flasin me shoferin përmes të dy dritareve të përparme përpara se ai të fillojë të largohet me derën e pasagjerit ende të hapur. Fury më pas tenton ta godasë makinën me shqelma, që nuk pranoi ta transportonte për diku, ndërsa videoja, e filmuar nga një kalimtar, përfundon këtu.

Fury ka shijuar pushimet e tij që kur njoftoi tërheqjen, pas fitores ndaj Dillian Whyte, muajin e kaluar. 33-vjeçari këmbëngul se nuk do të rikthehet në ring, edhe për një përplasje të padiskutueshme me Anthony Joshua apo Oleksandr Usyk, me rivalët e peshave të rënda që do të takohen për herë të dytë më 23 korrik.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit