Kampioni i botës “i hap derën” Manchester United

20 Maj 2020
18:01
Denis Hakanaj

Mesfushori i Bayern Munich, Corentin Tolisso, ka mirëpritur interesimin e Manchester United.

Sipas Le 10 Sports, francezi është gati  të bashkohet me Djajtë e Kuq këtë verë.

Kampioni i botës ka humbur disa pozicione në hierarkinë e Bayern-ity në këtë sezon dhe mund të vendosë  të largohet nëse do t’i jëpët mundësia.

United ka kërkuar ta marrë lojtarin me formulën e huazimit janarin e kaluar, por do të duhet të shesë në fillim Pogba para se të bëjë çdo lëvizje në merkato.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit