Kaosi te Napoli, rrezikohet stadiumi bosh në kampionat!

8 Nëntor 2019
18:20

Situata aspak pozitive te Napoli, sherri mes futbollistëve dhe drejtuesit të klubit, por heshtja e Ancelottit, kanë bërë që tifozët të irritohen dhe rebelohen, duke protestuar dhe akuzuar skuadrën se po sillet si mercenare.

Axurrët janë grumbulluar për sfidën ndaj Genoas, por ajo që frikëson është se stadiumi “San Paolo” mund të jetë bosh, pasi tifozët ende nuk kanë blera bileta dhe shitja e tyre është tepër e ngadaltë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit