Karius kush? Shikoni çfarë bën ky portier pas 9 sekondash lojë (VIDEO)

20 Shtator 2019
15:07
back button

Loris Karius është gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe duket se gafat e ndjekin portierin gjerman, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen e tij të fundit me Besiktas.

Gjithsesi një tjetër gol i ngjashëm me daljen amatore të Karius vjen nga Katari.

Luhet ndeshja Al Arabi-Al Shahaniay dhe skuadra mike pëson gol vetëm pas 9 sekondash lojë. Në këtë rast faji është i portierit që bën një dalje krejtësisht të gabuar dhe topi i përplasur para këmbëve të tij shkon në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit