Arsenal

Arsenal

6 ditë më parë

I paskrupullt, Emery e përzë: “Largohu nga Arsenal!”

Situata e gjermanit mbahet varur në një fije që mund të këputet në çdo moment. Topçinjtë synojnë të ...

7 ditë më parë

Arsenali e “bën dalje” Mesut Ozil, ja cilin yll të Real Madridit po tenton

27-vjeçari kolumbian i pëlqen me të vërtetë trajnerit të Arsenalit, Unai Emery...

8 ditë më parë

Arsenal gjen zëvendësuesin e Ozil, shpëtimi vjen nga Gjermania

Lojtari nga Amerika Latine do të jetë mesfushori që do të zëvendësojë fantazistin gjerman...

8 ditë më parë

Petr Cech jep lajmin e madh për të ardhmen e tij

Kam fituar çdo trofe të mundshëm në Premier League ...

8 ditë më parë

Mesut Ozil iu ofrua dy gjigantëve të Serie A, por i trembi rroga e tij

Nuk është sekret, që Arsenali ka vendosur ta largojë gjermanin. Dhe për këtë, e propozuan atë te Ju...

9 ditë më parë

Emery kërkon të “heqë qafe” yllin e ekipit

Trajneri i Arsenal kërkon të shesë yllin e ekipit për të marrë objektivin që luan te Rennes në Ligue...

9 ditë më parë

Ish-ylli i Arsenalit shpërthen ndaj Ozil: Çfarë kontributi ka ai? Absolutisht, zero!

Paul Mariner, duke folur për “ESPN FC”, nuk e fshehu zhgënjimin me gjermanin...

11 ditë më parë

Nuk ishte as në stol, Emery shpjegon mungesën e Ozil

Nuk është hera e parë që e lë jashtë, por Emery insiston se lënia jashtë e Mesut Ozil nuk është asht...