Atletico Madrid

Atletico Madrid

8 ditë më parë

"Në cilën tryezë hante Griezmann?"

Shtypi spanjoll i kujton deklaratën e famshme francezit......

8 ditë më parë

Atletico u shkërmoq, Diego Costa i plas në fytyrë tortën shokut të tij (Video)

Nuk mbarojnë çmenduritë e sulmuesit kokëkrisur...

9 ditë më parë

Atletico, Simeone i bën komplimentet Juventus-it

"nuk humbëm sepse luajtëm keq ne"...

9 ditë më parë

Griezmann: Ndihem fajtor për atë që ndodhi

"Kanë qenë superiorë në gjithçka"...

9 ditë më parë

Video: Tre "spiunë" të Torinos takohen me Diego Simeone-n

Çmendet interneti dhe mediat spanjolle...

10 ditë më parë

“Ndaj Juventus do të jetë si në luftë!”

Mesfushori i Atletico Madrid, Koke ka paralajmëruar një luftë të vërtetë ndaj Juventus për kualifiki...

10 ditë më parë

Simeone: Fusha, dëmtimet, lodhja… detajet janë në favor të Juves

Trajneri Diego Simeone i ka të qarta idetë për këtë përballje të dytë me kampionët e Italisë...

10 ditë më parë

Frikë në ajër, Atletico Madrid tronditet para zbarkimit në Torino

Nuk nis mirë dita e parë në Itali për Ateltico Madrid...