Barcelona

Barcelona

2 ditë më parë

BOMBA: "Neymar, mirë se erdhe te Barcelona!"

Gazetari çmend tifozët...

2 ditë më parë

I “vjedh” ekskluzivitetin Real-it, Barcelona prezanton më të mirin e 2018

Klubi katalanas ka njoftuar blerjen e futbollistit 20-vjeçar, të shpallur si lojtari më i mirë në J-...

2 ditë më parë

Barça rikthen Coutinho te Liverpool, por e mban ende të “lidhur” lojtarin

Barcelona nuk dëshiron të dalë e humbur financiarisht nga shitja e lojtarit...

3 ditë më parë

Ja prova e parë, De Jong del më i zoti se Griezmann… te Barcelona

Holandezi mbetet "21", francezi e prishi "rregullin" e karrierës te katalanasit...

3 ditë më parë

Bartomeu “bëri me zemër” Juven, zbulohet përpjekja e fundit për De Ligt

Presidenti i Barçës e telefonoi personalisht 19-vjeçarin holandez, por Raiola ia vendosi "kufirin te...

3 ditë më parë

Neymar dhe klauzola e Griezmann, flet Bartomeu!

Presidenti sqaron gjithçka...

3 ditë më parë

Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes!

Flet për repartin e sulmit ...